Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wałycz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

408 000 zł60,60 m² 6 732,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsza cena - mieszkanie trzypokojowe na rubinkowie - 60 M2 - stan deweloperski - do generalnego remontu Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 60,60 m2 - składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wąbrzeźno(Wałycz + 4 km)

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Kopernika w Wąbrzeźnie. To mieszkanie ma swój niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Blizno(Wałycz + 15 km)

64 500 zł20,04 m² 3 218,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Blizno. Lokal ma powierzchnię 20,036 m2 i składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kętrzyńskiego

Wąbrzeźno(Wałycz + 4 km)

127 000 zł42 m² 3 023,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Wąbrzeźno o pow. 42 m2, położone na 1 piętrze, składające się z: - kuchni, - salonu, - sypialnii, - łazienki z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Radzyń Chełmiński(Wałycz + 14 km)

110 000 zł49,37 m² 2 228,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 49,37 m - Radzyń Chełmiński, ul. Towarzystwa Jaszczurczego Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 49,37 m w kamienicy w centrum Radzynia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Czekanowo

Czekanowo(Wałycz + 20 km)

170 000 zł53,60 m² 3 171,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dostępne od zaraz mieszkanie w Czekanowie na parterze o powierzchni 53,60m2. Mieszkanie dwupokojowe, które wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością. W mieszkaniu jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Lelewela

Mokre,Toruń(Wałycz + 39 km)

769 000 zł105,99 m² 7 255,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Lelewela 18. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,99 m , położone na 1. piętrze w solidnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67,10 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz(Wałycz + 30 km)

399 000 zł60,41 m² 6 604,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Grudziądz, os. Kopernika, ul. Kalinkowa 13. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Płużnica

Płużnica(Wałycz + 15 km)

75 000 zł72,80 m² 1 030,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 o pow. 72,80 m2 jest usytuowany na I kondygnacji nadziemnej przedmiotowego budynku (parter) i składa się z trzech pokoi (o pow. użytkowej 17,90 m2, 13,40 m2, 18,50.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwiecka

Wałycz,kujawsko-pomorskie

236 000 zł60 m² 3 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w Wałyczu wraz z piwnicą, garażem, budynkiem gospodarczym i działką rekreacyjną. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na 2 piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałycz

Wałycz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł84 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij